0 Членські внески

Інформація для членів МПА щодо сплати внесків

Відповідно рішення ХIІІ Національного Конгресу МГО УС МПА від 31.10.2019р. з 01 січня 2020р. збільшено розмір вступних та періодичних внесків відповідно до категорій членства в УС МПА:

Вступні внески:

1. Основне (професійне) членство:
- працівники системи МВС України, як атестовані, так і службовці, співробітники податкової міліції, військовослужбовці Національної гвардії, пенсіонери зазначених категорій, особи, що працюють на постійній основі в адміністративних апаратах УС МПА та її місцевих Осередках, члени сімей зазначених категорій працівників та пенсіонерів (подружжя, неодружені діти) – 300 грн.

2. Асоційоване національне членство:
працівники, як атестовані, так і службовці правоохоронних органів та Збройних Сил України (СБУ, Державної фіскальної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, суду, прокуратури, Державної прикордонної служби України, Державної пенітенціарної служби України), а також пенсіонери зазначених категорій – 600 грн.

3. Асоційоване іноземне членство:
працівники міліції (поліції) інших держав, в яких не створені національні секції МПА – 750 грн.

4. Особливе членство:
цивільні громадяни, що поділяють ідеї МПА і надають значну допомогу органам внутрішніх справ, а також УС МПА у вирішенні статутних завдань (Почесні члени) - 1300 грн.


Щорічні внески:

1. Основне (професійне) членство – 300грн.
2. Асоційоване національне членство - 600 грн.
3. Асоційоване іноземне членство - 750 грн.
4. Особливе членство -1300 грн.

   В рік вступу до МПА  періодичні внески не вносяться.

 Друк  E-mail