0 Про нас

Історична довідка

       Осередок Національної академії внутрішніх справ міжнародної громадспкої організації Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації (колишня назна Солом'янспке районне відділення УС МЛА м.Києва) був створений у квітні 2000р. за ініціативи колишнього Президента УСМПА, ректора Національної академії внутрішніх справ України Кондратьєва Я.Ю. на правах регіонального представництва УС МПА і являє собою неприбуткову громадську організацію, що представляє інтереси постійного та перемінного складу академії. 

       На першій установчій конференції Головою відділення 6yлo обрано полковника міліції Павлівського Миколу Климентійовича, на той час проректора академії по стройовій частині. У 2003 році його було переобрано і з того часу організацію очолює полковник міліції у відставці Капітанський Анатолій Іванович, ковишній начальник відділу організаційної роботи академії.
     Незважаючи на фінансові та матеріально-технічні проблеми, діяльність громадської організації щороку покращувалася завдяки зусиллям Виконкому (тепер Виконавче Бюро), в складі якого протягом 13-ти років активно працювали колишні та діючі співробітники академії — члени МПА: Теклішин А.М. (секретар), Чубенко А.Г (скарбник), Березовський С.Л., Бортник С.М., Яцина О.Г, Белавін М.Б., Братков І.С., Пясецький А.І., Кур В.С., Волик В.П., Маковський В.І.
      Допомогу Виконанчому Бюро в організації запланованих заходів надають і проректори, і особисто — ректор Академіі Володимир Васильович Черней. Це насамперед прийом іноземних делегацій поліцейських — членів МПА, які мають змогу відвідати Музей історії міліції України та ознайомитися з навчально-методичною базою Академії. Це організація культурно-масових та спортивних заходів, а
також сприяння в організації виїзду за кордон членів осередку для участі у міжнародних заходах МПА. 

У лютому 2012 року на Ректораті 6yлo розглянуто питання взаємодії академії з осередком. Всі прийняті рішення були реалізовані протягом року.
     На цей час осередок досяг рівня сталої громадської організації, яка активно діє за всіма напрямами статутної діяльності (професійним, культурним, спортинним та соціальним), реалізуючи їх як на Україні, так і на міжнародному рівні. Постійно в ній працюють Голова, головний бухгалтер, офіс-менеджер та сім громадських помічників.
     На 01.01.2013р. в осередку обліковано 1253 членів МПА. Постійно проводиться робота по залученню нових членів. Так протягом останніх п'яти років в громадську організацію було прийнято 619 чол.
    Осередок, як юридична особа, орендує офісне приміщення корисною площею 17,8 кв.м по вул. Золотоустівській, 51. Робочий кабінет обладнано усіма видами офісної техніки та засобами зв'язку. В ньому також розміщено музей МПА, в якому зібрано колекцію експонатів поліцейської атрибутики різних країн світу. 
     26 листиопада 2011р. відбулася чергова звітно-виборча Конференція, на якій затверджено нову редакцію Статуту та назву громадської організації, що приведені у відповідність до нової редакції Статуту МГО УС МПА, а також переобрано Головою на новий чотирирічний термін ветерана НАВС Капітанського А.І.
     В рамках статутної діяльності Виконавчим Бюро та персоналом осередку здійснюються заходи: організаційні, матеріально-технічного забезпечення, залучення нових членів, прийому та обміну делегаціями, підтримання тісних зв'язків з національними секціями МПА різних країн, спортивні змагання, святкування Державних свят, культурно-оздоровчі та науково-практичні. Щороку надається допомога Адмінцентру та НВК УС МПА в прийомі іноземних делегацій та проведенні інших заходів.
     Періодично надається фінансова допомога юридичному ліцею НАВС, окремим членам МПА та Національним секціям інших країн. Наприклад, у 2009 році перераховувались кошти поліцейським Італії, сім'ї яких постраждали під час потужного землетрусу, з 2012 року щоквартально виплачуються благодійні стипендії трьом малозабезпеченим ліцеїстам Юридичного ліцею НАВС.
  За досягнення у професійній та громадській діяльності за поданням осередку нагороджуються Почесними грамотами та Почесними відзнаками УС МПА найбільш активні члени громадської організації.
      

 Друк  E-mail