ІІ ІГРИ МПА (м. Барі, Чорногорія, 10–15 травня 2020 року)


       МПA запрошує своїх членів взяти участь у других в історії МPA Іграх, які відбудуться у Барі, Чорногорія, 10 – 15 травня 2020 року.

      МПA запрошує своїх членів взяти участь у других в історії МПA Іграх, які відбудуться у Барі, Чорногорія, 10 – 15 травня 2020 року.

      Бар, одне із самих сонячних міст Європи і популярний курорт, розташований на  адріатичному узбережжі Чорногорії і оточений вражаючими гірськими пейзажами, що тягнуться на милі. Він також є головним морським портом Чорногорії.

      Змагання на Іграх 2020 року проходитимуть на міських спортивних майданчиках та у спортивному центрі, де будуть забезпечені всі умови, необхідні для спортивних дисциплін, які входять до програми Ігор: волейбол, баскетбол, футзал, біг, стрільба (пневматичний пістолет) та настільний теніс.

      Житло буде доступне в місті Бар, а також у популярному туристичному селі Чань неподалік від Бару з піщаним пляжем протяжністю 1,4 км.

      Національна секція МПА забезпечить транспорт для всіх учасників з двох чорногорських аеропортів, Підгориці та Тівата, а також Дубровника в Хорватії та Тирани в Албанії.

      Захід також буде включати розважальну програму, яка міститиме екскурсійні тури до деяких найвідоміших визначних пам'яток Чорногорії.

      Вартість проживання:

 - Готель Montenegro -Чань

 - Одномісний номер 295 eur, двомісний номер 245 eur

Готель Princess – Бар

 - Одномісний номер 385 eur, двомісний номер 325 eur

      Плата за участь включає готель, харчування (починаючи з вечері 10 травня і закінчуючи сніданком 15 травня 2020 року), екскурсійні тури та участь у Іграх МПA.

      Ігри МПA будуть організовані у партнерстві з такими чорногорськими установами та організаціями: Міністерство внутрішніх справ / Управління поліції, Міністерство спорту та молоді, Муніципалітет адвокатури, Чорногорський олімпійський комітет, Асоціація суддів, національні спортивні асоціації, туристичні організації.

      Якщо вам потрібна допомога або додаткова інформація щодо цієї події, будь ласка, зв’яжіться з господарями за адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Національна секція МПА Чорногорії www.ipamontenegro.me


[widgetkit id=127]

  • Переглядів: 8