Команда з міні-футболу Осередку НАВС стала переможцем міжнародного турніру чемпіонів у Мінську

      Цього разу збірна команда Осередку НАВС, яка минулого року двічі здобувала ""золото"" на світових  міжнародних поліцейських турнірах «WPIST» у Іспанії та Нідерландах, представляла Українську секцію Міжнародної поліцейської асоціації.    

     Цього разу збірна команда Осередку НАВС, яка минулого року двічі здобула ""золото"" на світових  міжнародних поліцейських турнірах «WPIST» у Іспанії та Нідерландах, представляла Українську секцію Міжнародної поліцейської асоціації.       
     Головною особливістю цих змагань було те, що всі без винятку команди, які брали в них участь, а їх було п'ять, вигравали в різні роки світову першість. 
Крім того, наприклад, команда ""Охорона-Динамо"" господарів турніру, яка на ньому стала ""срібною"", виступає у вищій лізі Білорусїі і займає там далеко не останні позиції.    Отже, слабких суперників не було, як кажуть, за визначенням, і усі поєдинки були вкрай напруженими. 
     У Мінську наша команда звела одну зустріч внічию, а  всі інші - виграла і  знову довела, що вона сьогодні найсильніша серед команд правоохоронних структур світу. 
     Чемпіонам були вручені золоті медалі, дипломи та головний приз - кришталевий Кубок турніру. На їхню честь в залі столичного спортивного комплексу, де відбувалося вшанування переможців, прозвучав Гімн України. 
     Спортивна делегація УС МПА, яку очолював Віце-Президент А.В.Зарубіцький, повернувшись  з Мінську, відзначає високий рівень організації турніру і надзвичайно теплий і привітний прийом на білоруській землі. 
     Національний виконком Української секції МПА листом висловив щиру подяку Міністру внутрішніх справ Білорусі генералу Шуневичу І.А., який особисто запросив українську команду для участі в турнірі, а також головному організатору турніру начальнику Департаменту охорони МВС Білорусі генералу Хоменко С.М. за бездоганне проведення усіх заходів. 
      Також про перемогу у Білорусі Президент УС МПА А.В.Василишин поінформував міністра внутрішніх справ України А.Авакова.  
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Оргкомітет
       [widgetkit id=124]
 

  • Переглядів: 8