Звіт про роботу Осередку НАВС МГО УС МПА за період 2017-2019 р.р. для доповіді на Звітно-виборчій Конференції

        Осередок  НАВС  МГО УС МПА, як  громадська організація, офіційно визнана  автономним  представництвом  Української  секції  МПА  5  квітня 2000 року. Таким чином, в цьому році нам виповнилося 20 років і наша Конференція вважається Ювілейною.
"
        Осередок  НАВС  МГО УС МПА, як  громадська організація, офіційно визнана  автономним  представництвом  Української  секції  МПА  5  квітня 2000 року. Таким чином, в цьому році нам виповнилося 20 років і наша Конференція вважається Ювілейною.
        Наша громадська організація, насамперед, представляє інтереси постійного та перемінного складу Національної академії внутрішніх справ України, а також представників інших правоохоронних органів та силових структур.
         На обліку в Осередку станом на кінець поточного року стоїть 1637 членів УС МПА, але дійсними членами, які своєчасно сплатили членські внески, на сьогодні рахуються лише 325 чол. (з них 151 чол. працівники і пенсіонери ОВС), тобто, одна п’ята частина від загальної кількості облікованих членів.
         У звітному періоді прийнято нових членів  - 169 чол. (2017р. – 62 чол., 2018р. – 51 чол., 2019р. – 56 чол.), з них 72 чол. – співробітники та пенсіонери ОВС.
         Протягом звітного періоду ми активно працювали за всіма напрямами статутної діяльності (професійним, культурним, спортивним та соціальним), реалізуючи ці напрями, як в Україні, так і на міжнародному рівні. 
У звітному періоді Виконавче Бюро Осередку працювало у складі:
 • Голова – Капітанський А.І.
 • Секретар - Теклішин А.М.
Члени Виконавчого Бюро: Волик В.П., Кур В.С., Калашніков В.В.,  Бортник С.М., Березовський С.П., Бєлавін М.Б., Каваценко Р.Г., Скоков С.І., Бочкарьов В.М.
 • Скарбник - Титаренко В.М. та член Виконавчого Бюро  -  Данилюк С.В.   після їх обрання у 2016 р. до виконання обов’язків взагалі не приступили та були виключені з членів УС МПА за несплату внесків.
Протягом звітного періоду в Осередку на штатних засадах працювали 2 працівники:
 • Офіс-менеджер - Корольова В.П.;
 • Головний бухгалтер - Романець В.А.
З початку 2015р. (тобто протягом 5-ти років)  у зв’язку з відсутністю коштів я, як Голова Осередку, працюю на громадських засадах. Також на громадських засадах працювали 7 громадських помічників.
      Всі важливі питання діяльності Осередку обговорювалися та вирішувалися на засіданнях Виконавчого Бюро.  Питання поточної та фінансово-господарчої діяльності вирішувалися Головою, в межах наданих йому повноважень.
      Щороку делегати та спостерігачі від Осередку НАВС брали участь у Конгресах Української секції МПА, де піднімали  актуальні організаційні питання. Чотири представники нашої громадської організації          (Капітанський А.І.,  Ярмиш О.Н., Кур В.С., Теклішин А.М.) були обрані до Національного Виконавчого Комітету УС МПА і постійно приймають участь в його роботі.
     Протягом звітного періоду здійснювалися наступні заходи: організаційні, кадрові, матеріально-технічного забезпечення, залучення нових членів, обміну посвідчень МПА, прийому делегацій та участі у міжнародних заходах.  Проводилися також спортивні змагання, культурні, оздоровчі та науково - практичні. У 2017 р. проведено позачергову Конференцію Осередку та, відповідно до вимог чинного законодавства, здійснено перереєстрацію нашої громадської організації у Державного реєстратора і у фіскальних органах.
   У березні 2019р. здійснено переїзд до нового офісного приміщення, забезпечено його облаштування.  Видано ілюстрований буклет до 18-ї річниці створення Осередку НАВС.  
Постійно підтримується сайт Осередку в Мережі Internet, який своєчасно  оновлюється завдяки зусиллям члена Виконавчого Бюро Калашнікова В.В. та офіс – менеджера Корольової В.П. На ньому розміщуються оголошення про заходи, що плануються та розповідається про нашу діяльність.  Минулого року завдяки змістовному сайту Осередок отримав нагороду - Пам’ятну медаль засновника  світової організації МПА Артура Троуппа. Цю нагороду було вручено в Адміністративному центрі МПА у Ноттінгемі нашому представнику, начальнику відділу Київського  рибоохоронного патруля, майстру спорту, багаторазовому чемпіону світу з Пауерліфтінгу Юрію Попову під час його візиту до Англії.
Протягом звітного періоду продовжувалася співпраця з:
 • Асоціацією ветеранів МВС України,
 • ветеранською організацією НАВС,
 • ветеранською організацією Управління карного розшуку МВС України,
 • військовим відділом УПЦ.
      Найгострішою проблемою залишається матеріальне забезпечення нашої діяльності. При необмежених можливостях, які дає Міжнародна поліцейська асоціація, наше фінансове становище зараз вкрай скрутне.  Але слід зауважити, що  причиною такого   становища є,  по-перше, несплата членських внесків,  по-друге, різке зменшення надходжень від благодійної допомоги. Детально про це у фінансовому звіті.
      Є ще одна  суттєва  проблема, яка гальмує нашу діяльність. Як і раніше доводиться констатувати відсторонене відношення до нашої організації нового керівництва Академії.  Якщо раніше ми брали активну участь у житті навчального закладу, зокрема, в організації святкових заходів,  вшануванні ветеранів 2-ї світової війни, конкурсах наукових робіт, конкурсах професійної майстерності, прийому іноземних делегацій по лінії МПА, то тепер нас взагалі нікуди не запрошують, а наші неодноразові письмові пропозиції з різних напрямів співпраці взагалі залишилися без відповіді. Більш того, на сайті Академії інформація про діяльність Осередку взагалі була видалена ще чотири роки тому. Я вже не кажу про відсутність допомоги в залученні нових членів до МПА з числа осіб постійного та перемінного складу Академії.
     Незважаючи на це, щороку велика кількість співробітників Академії – членів МПА бере участь у міжнародних заходах, які організує наш Осередок, також ми щоквартально перераховуємо благодійні стипендії сиротам - ліцеїстам юридичного ліцею  НАВС.
     Попри всі окреслені проблеми, ми маємо певні досягнення.  Проведено досить значний обсяг роботи. Якщо звітувати детально,  це займе багато часу.  Все, що зроблено за останні 3 роки можна побачити на сайті Осередку. Коротко поінформую вас про результати за напрямами діяльності.
                                           Міжнародні заходи:
    Організовано виїзд за кордон 12 делегацій Осередку (усього 119 чол.):
 • Три військових паломництва на Святу Землю (Ізраїль);
 • Три виїзди до Голландії (участь двох футбольних команд Осередку НАВС та ХНУВС у  Всесвітньому  чемпіонаті  поліцейських  з міні-футболу WPIST);
 • Три виїзди до Іспанії на Пальму де Майорку (участь чотирьох футбольних команд Осередку НАВС та ХНУВС у Всесвітньому чемпіонаті поліцейських з міні-футболу WPIST);
 • Виїзд до Білорусії (участь футбольної команди Осередку у Міжнародному футбольному турнірі, присвяченому Дню міліції Білорусії);
 • Подорож до Англії (відвідання Міжнародного Адміністративного центру МПА у Ноттінгемі);
 • Участь у військовому Паломництві до Лурду (Франція);
 • Участь члена Осередку Юрія Попова у Світовому чемпіонаті з   Пауерліфтінгу у м. Києві (2017р., класичний жим штанги);
 • Участь члена Осередку Юрія Попова у Міжнародних змаганнях Кубок Світу Всесвітньої федерації силових видів спорту у Києві (2018р., класичний та екстремальний жим штанги).
 • Участь члена Осередку Юрія Попова у Відкритому чемпіонаті Світу з Пауерліфтінгу та окремих силових вправ (м. Київ, 2019р. штовхання та екстремальний жим штанги).
                                        Культурно-масові заходи:
 • Участь у заходах з відзначення 20-ї річниці створення УС МПА (2017р.).
 • Участь у святкуванні 25-ї річниці Синодального відділу УПЦ  по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України(2017р.).
 • Двічі організовано та проведено святкування перемог ( 2-ге та 1-ше місце) збірної команди Осередку з міні-футболу у Всесвітньому поліцейському турнірі WPIST (Іспанія, 2017, 2018р.р.).
 • Організовано та проведено святкування перемоги (1-ше місце) збірної команди Осередку у 36-му Всесвітньому поліцейському турнірі з міні – футболу (Нідерланди, 2018р.).
 • Організовано та проведено корпоративну зустріч членів Осередку НАВС з нагоди святкування Дня Хрещення Русі, з виїздом у парк «Київська Русь» (2017р.).
 • Участь у фото конкурсі про діяльність поліції України Української секції МПА.
 • Відзначення перемоги (1-ше місце) футбольної команди з міні – футболу ХНУВС у 8-му Всесвітньому поліцейському турнірі WPIST (Іспанія, 2019р.).
                                      Спортивно-оздоровчі заходи:
 • Змагання лучників на першість Осередку (2017р., парк «Київська Русь»).
 • Змагання з спортивного рибальства на першість Осередку на Корнінському водосховищі (2018, 2019р. р.).
 • Сімейний відпочинок на базі відпочинку «Дубрава» (2018, 2019 р.р.).
 • Організовано та проведено шаховий турнір між командами ветеранів НАВС та членів Осередку НАВС (2018р.).
                                     Науково-практичні заходи:
 • Участь у презентації виставки – музею «Історія становлення Української нації»;
 • Записано та розміщено на Ютубі цикл (5 частин) відео - юридичних консультацій Голови Осередку Капітанського А.І. з питань обігу матеріально – культурних цінностей (за результатами реалізації проекту «Київська Русь»);
 • Головою Осередку Капітанським А.І. за участю членів громадської організації підготовлено до друку та видано книгу – альбом «Криминальная субкультура «восточных» славян»;
 • Організовано та проведено презентацію книги – альбома Капітанського А.І. «Криминальная субкультура «восточных» славян».
Завершуючи цей звіт,  хочу подякувати всім членам Виконавчого Бюро та персоналу Осередку, особливо, офіс-менеджеру – Корольовій В.П., головному бухгалтеру  - Романець В.А., секретарю – Теклішину А.М.,  Калашнікову В.В., громадському помічнику  - Слєсарєву Д.Ю., які несли основний тягар навантаження  в роботі. 
Окремо слід висловити слова вдячності членам Осередку,  які постійно надавали матеріальну допомогу та організаційну підтримку, без якої не було б про що звітувати сьогодні, це:
 • Балабан Олександр Олександрович
 • Сокотенюк Сергій Миколайович
 • Чурсін Юрій Миколайович
 • Крисов Вадим Юрійович
 • Архипенко Анатолій Олексійович
 • Гречішкін Ігор Михайлович
 • Ларченко Костянтин Петрович
 • Тютюн Віктор Миколайович
 • Чехович Сергій Болеславович
 • Коцупал Олександр Олексійович
 • Каваценко Руслан Григорович
 • Філіпенко Петро Миколайович
 • Бамбізо Полікарп Юрійович
 • Бесага Володимир Вікторович та інші…
У звітному періоді були нагороджені Почесними  відзнаками УС МПА  -  135 членів Осередку та Почесними грамотами УС МПА – 43 члена Осередку. Окрім того, від  Української секції МПА були нагороджені усі футболісти – переможці Світової першості серед поліцейських з міні – футболу WPIST, а також неодноразовий чемпіон Світу з Пауерліфтінгу  Юрій Попов.  Відзнаками військового відділу УПЦ були нагороджені 10 членів Осередку.

Голова Осередку НАВС                                                                 А.І.Капітанський
 • Переглядів: 14